זכור ימות עולם - חוברת בהיסטוריה חמ"ד

 

כמעט כל תלמיד שתבקש ממנו לספר לך איזה מקצוע הוא "אחד הקשים" הוא יגיד לך – היסטוריה. 

היסטוריה נתפס כמקצוע קשה מאוד שמצריך זיכרון רב. קל וחומר כשהתלמיד נפגש במהלך שנתיים של לימודים עם מאות (!) עמודים של חומר לימוד בלתי נלאה. שלושה ספרים עבי-כרס מחכים לו בשקיקה על מדף הספרים – אותם יצטרך ללגום, לזכור והסביר בבחינת הבגרות.

 

אז מה עושים?

המיקודית "זכור ימות עולם" של אוהד שקד ויעל כהנא, שניהם מורים בתיכון ממלכתי-דתי בתל-אביב, נועדה בדיוק לשם כך. בעבודה ארוכת השנים עם האוכלוסייה המאתגרת, ראו לנכון שניהם להוציא חוברת שתסייע לתלמיד החלש לקראת הבגרות. 

בחוברת זכור ימות עולם תשע"ט, תמצאו את כל חומר הלימוד בצורה מתומצתת, לרבות "מושגי רקע" כפי שבא לידי ביטוי במסמך ההלימה תשע"ח ותקף גם לתשע"ט. זאת ועוד, בסיום כל תת-נושא ימצא התלמיד שאלות חזרה על הפסקות האחרונות שלמד. שאלות אלו ישרו אצלו אווירה של הצלחה ויסייעו למורה להביא אותו להצלחה המקסימלית שלו.

בנוסף, בסיום כל חומר מוצגות מספר שאלות מבגרויות שונות – גם שאלות ידע, גם שאלות טקסט חזותי וגם שאלות עמ"ר. כל נושא בחוברת מעוצב עם לוגו משלו כדי לאפשר לתלמיד לשייך את עצמו לנושא הרלוונטי, החוברת מכילה כ-170 עמודים בלבד ומאפשרת לתלמיד לחזור על כל חומר הלימוד בצורה קלה ופשוטה.

החוברת אינה באחריות הפיקוח ונועדה לסייע כחומר עזר.

 

חוברת מתאימה לתיכון הממלכתי-דתי בלבד.

תוכלו להתרשם מכך בעצמכם, בחוברת לדוגמה שבעמוד זה.

ניתן לפנות אל אוהד שקד בעמוד זה וכן במייל [email protected] או בטלפון 050-9171994.

 

חוברת היסטוריה לדוגמה

להורדת החוברת לחצו כאן

להזמנה ולשאלות צרו איתנו קשר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן