חוברת אזרחות בקלות

7% מקרב הנבחנים באזרחות בשנת תשע"ז נכשלו בבחינה. מדובר במקצוע בו אחוז הנכשלים הגבוה ביותר, וגם ממוצע הציונים הוא מהנמוכים ביותר. 

מדוע? ומה עושים עם זה?

מדוע – כיוון שבמקצוע זה יש המון הגדרות, המקצוע הוא מאוד ספירלי והשאלות, ברובן, הן שאלות חשיבה מסדר גבוה של יישום. 

מה עושים עם זה – נעזרים בחוברת אזרחות בקלות

חוברת אזרחות בקלות היא חוברת שעוברת שינוי בכל שנה ושנה. כותב החוברת, אוהד שקד-מנדלבוים, הנו מורה לאזרחות ומגיש לבגרות 12 שנים. האוכלוסייה אותה מלמד אוהד היא אוכלוסייה נמוכה ברוב המקרים, אשר נזקקת רבות לתיווך בין המונחים המשפטיים בהגדרות המושגים השונים לבין השטח. 

החוברת אזרחות בקלות נכתבה בדיוק למטרה זו. בשנה"ל תשע"ט החוברת עברה שדרוג גדול מהשנים הקודמות והפכה להיות "תרגולית". בחוברת תוכלו לראות את המושג באופן ברור ותחתיו שאלות בגרות עם פתרון ולאחר מכן שאלות ללא פתרון. בחלק מהמושגים בחרנו להרחיב ולהוסיף מידע משלנו שמסביר את המושג בשפה פשוטה יותר.

בחוברת תמצאו 230 שאלות לתרגול התלמידים ועוד עשרות שאלות עם פתרון צמוד, שנועד כדי ללמד את התלמידים כיצד עונים על השאלות מסדרי החשיבה הגבוהים וגם על שאלות הידע. בנוסף, תמצאו בו מאגר עצום של שאלות עמדה מכל השנים האחרונות.

אבל החוברת לא נועדה רק לחלשים אלא גם למצטיינים. בחוברת, כמו שנאמר, מאות שאלות לתרגול, מה שמסייע מאוד גם לתלמידים המצטיינים ומאפשר להם תרגול רב של החומר. 

החוברת מתאימה לתיכון הממלכתי, הממלכתי-דתי והמגזר הערבי.

תוכלו להתרשם מכך בעצמכם, בחוברת לדוגמה שבעמוד זה.

ניתן לפנות אל אוהד שקד בעמוד זה וכן במייל [email protected] או בטלפון 050-9171994.

חוברת אזרחות לדוגמה

להורדת החוברת יש להקיש כאן

להזמנה ולשאלות צרו איתנו קשר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן